Unitor
Cepat membandingkan harga unit semasa membeli -belah lebih bijak.
Pilihan
116 Undi






Penerangan
Berjuang untuk membandingkan harga seperti 5L untuk $ 89 vs 2.5L untuk $ 69?Unitor menjadikannya mudah.Hanya masukkan harga dan kuantiti, dan dengan serta -merta mendapatkan harga unit (per ml, kg, dan lain -lain).Tiada matematik mental.Berfungsi di luar talian.Menyokong unit & mata wang global.Kedai lebih pintar